ŞOK! Ayşe Arman ‘Hızlı öğleden sonra sevişmelerini severim!’

02 Kasım 2012
76735673657
“Yaşamın Tatları” blogunda paylaştığı ünlü röportajları ve moda yazılarıyla tanınan, Türkiye’nin en popüler bloggerlarından Burcu Çeşit, flaş bir röportaja imza attı ve Ayşe Arman ile konuştu.
 
 

 

“Yaşamın Tatları” blogunda paylaştığı ünlü röportajları ve moda yazılarıyla tanınan, Türkiye’nin en popüler bloggerlarından Burcu Çeşit, flaş bir röportaja imza attı ve Ayşe Arman ile konuştu.

İdolü Arman ile bir tesadüf eseri tanışan ve onu hiç bırakmayan Çeşit’in bu keyifli sohbetinin en tatlı detayı ise röportajın Çeşit’in doğum gününde gerçekleşmesi oldu.
Şimdi bu sıcacık sohbetten bazı başlıklara bakalım.
Kariyer filan önemli ama aslolan aşk!
“Herkes gibi benim de bir sürü kimliğim var. Bir tanesi de o gazeteci olan. Ama Alya’nın okulunda mesela, kendimi tanıtmak için elimi, “Ben Alya’nın annesiyim, memnun oldum” diye uzatıyorum. Benim için Alya’nın annesi olmak, gazeteci Ayşe Arman olmaktan daha önemli. Kulağına küpe olsun yani, kariyer filan önemli ama aslolan aşk!”
“Bacaklarım taş değil!”
Bacaklarım gayet kalın. Alman genlerim yüzünden! Ama güçlü. Sır mır yok. Ormanda yaşıyorum, bol bol yürüyorum. Bir de, haftada 3-4 kere Filiz diye masajcı kıza gidiyorum. O işte süper faydalı oluyor. Sert masaj yapıyor, kan dolaşımı hızlanıyor, ödem azalıyor. Çok memnunum. İsteyene telefonunu veririm. Bir tüyo daha, fotoğraf çekimlerinde, Penti’nin en en ince ten rengi çoraplarını giyiyorum, olduğundan daha iyi gösteriyor bacaklarımı.
“Mutlu bir beraberliğin sırrı kavgadır”
Mutlu bir beraberliğin sırrı kavgadır. Edeceksin. Kendini ifade edeceksin. Duygularını dışa vuracaksın. Bağıracaksın. Ben öyleyim. O hep daha sakin. Ben de aptal aptal bağırdığım için, hep haklıyken haksız duruma düşüyorum. Ama biz hiçbir şeyi içimizde tutmayız. Ömer benim aşkım ve en yakın arkadaşım. Aynı zamanda sırdaşım. Tutkulu yatakdaşım. Hepsi. Sır mır da yok. Varsa da bilmiyorum. Herkesin ilişkisi kendine. Bir tek doğru yok. Bizimki bu.
“Çatır çatır sevişeceksin!”
“Benim için seks eşittir aşk. Ama aşık olmadığım kimseyle sevişmedim. İkisi ayrılmaz bir bütün. Aşksız seks, bana salakça geliyor. İçi boş geliyor. Ama seksiz aşk da öyle. Platonik bir tip değilim. Çatır çatır sevişeceksin!”
“Eskiden biz geceleri daha çok sevişiyorduk, şimdi sabahları. Ama ben hızlı öğleden sonra sevişmelerini de severim!”

Röportajın tamamını http://yasamintatlari.blogspot.com adresinden okuyabilirsiniz.

Bu haberi paylaş onlar da okusun
Share on Facebook2Tweet about this on Twitter5Share on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on VKShare on Tumblr

Arşiv City

 

Türkiye'nin en kolay okunan haber, magazin, müzik, medya sitesi magazincity.com'da en güncel haberleri bulabilirsiniz.

 

Bu habere Facebook hesabınızla üye olmadan yorum yazabilirsiniz

 
 

Bu habere yorum yazabilirsiniz...


Henüz yorum yapılmamış.