Sibel Can son albümü Galata’yı bitirmek üzere

13 Ocak 2014
458648
Günay Restaurant’ta sahne alan Sibel Can yine 500 kişilik müdikholü doldurdu.
 
 

Sanatçıyı Günay’da dinleyenler arasında Nuran Çıtak, Serdal Adalı, Osman Hattat, Mehmet Ali Erbil Stelyo Pipis gibi cemiyet ve sanat hayatının tanınmış isimleri de vardı. Ayrıca oğlu Engin Can da annesini, aile dostu işadamı Nuran Çıtak ile birlikte sahnenin hemen önündeki masadan izledi.

Sibel Can mekanı dolduran hayranlarına teşekkür ettikten sonra ‘Hoş geldiniz çok mutlu oldum beni dinlemeye geldiğiniz için. Kaçıncı haftamız oldu ve bir kez daha sizlerle birlikteyim. Hep şükrediyorum Allah’a şükürler olsun her şey için’ dedi.

‘ÇAPKINIM HOVARDAYIM’ MEHMET ALİ’YE

Güzel sesi ve güçlü sahne performansı ile yıllardır milyonların hayranlıkla dinlediği Sibel Can programına ‘Kış Masalı’ ile başladı. Ardından ‘Yalan Dünya’, ‘Veda Busesi’, ‘Seni Ben Ellerin Olsun Diye mi Sevdim’, ‘Bir Garip Yolcu’, ‘Zalimin Zulmü Varsa’, ‘Kadehimde Zehir Olsa’ isimli Türk Sanat Müziği eserlerini peş peşe söyledi.

Hem söyleyerek hem de ışıklarını yaktıkları telefonlarını sallayarak her şarkıda sanatçıya eşlik eden konuklar, şarkıların bitiminde ise uzun uzun alkışladılar.

Sibel Can “Çapkınım hovardayım” isimli şarkıyı söylerken de konuklar arasında bulunan Mehmet Ali Erbil’e dönerek “Mehmet Ali sana söylüyorum bu şarkıyı” diye seslendi.

Sibel Can daha sonra sahneye keman virtüözü Mustafa Taşpınarlı’yı davet etti. Ünlü keman ustasının katılımıyla Sibel Can ve orkestrası bir fasıl sundu.

YENİ ALBÜMÜNÜN ADI: GALATA

Öte yandan Sibel Can çok yakında çıkartacağı yeni albümünün son hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Sanatçı kısa bir Londra tatilinin ardından yoğun bir haftaya girecek. ‘Galata’ adını verdiği yeni albümünün son hazırlıkları için stüdyoda sabahlayacak olan Sibel Can, hafta sonu da yeni albümünün fotoğraf çekimleri için objektif karşısında olacak.

Bu Haberi Paylaş
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter3Share on Google+3,792Email this to someone

Arşiv City

 
Anahtar Kelimeler: ,

Bu habere Facebook hesabınızla üye olmadan yorum yazın

 
YASAL UYARI :Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve videolar, sitemiz kaynak gösterilmek veya ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.  

Yorum Yaz


Henüz yorum yapılmamış.