SEREN SERENGİL » MagazinCity.com | Magazin Haber Portalı

SEREN SERENGİL

07 Şubat 2012
2227889-horz
‘Cengiz ayrı akrabaları ayrı’ Seren Serengil, önceki gün alışveriş için Nişantaşı City’s’e geldi. Mağazalardan makyaj bakım alışverişi yapan Serengil, ayak üstü makyajını da tazelemeyi ihmal etmedi. Daha sonra eski eşi Cengiz İmren’in yeğeninin çalıştığı mağazaya giden Seren Serengil, ‘Cengiz’in yeğeni ve benim için ailesi çok önemliydi. İpek’te elimde büyüdü diyebilirim. Cengiz’le bir daha asla ama […]
 
 

‘Cengiz ayrı akrabaları ayrı’

Seren Serengil, önceki gün alışveriş için Nişantaşı City’s’e geldi. Mağazalardan makyaj bakım alışverişi yapan Serengil, ayak üstü makyajını da tazelemeyi ihmal etmedi. Daha sonra eski eşi Cengiz İmren’in yeğeninin çalıştığı mağazaya giden Seren Serengil, ‘Cengiz’in yeğeni ve benim için ailesi çok önemliydi. İpek’te elimde büyüdü diyebilirim. Cengiz’le bir daha asla ama akrabalarının yeri ayrı.’ dedi.

 

 

Bu Haberi Paylaş
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter3Share on Google+0Email this to someone

Arşiv City

 
Anahtar Kelimeler:

FACEBOOK İLE YORUM YAZ | Facebook hesabınızla üye olmadan yorum yazın

 
YASAL UYARI :Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve videolar, sitemiz kaynak gösterilmek veya ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.  

Yorum Yaz


Henüz yorum yapılmamış.