Hakan Ural’ın oğlu Engincan Ural gay mi?

09 Şubat 2014
76345678
Hakan Ural' ın oğlu gay mi? Hakan Ural ilk kez oğlu Engincan Ural hakkında konuştu. Oğlunun hakkındaki tüm gerçekleri açıklayan Hakan Ural oğlunu anlattı.
 
 

Hakan Ural’ ın oğlu gay mi? Hakan Ural ilk kez oğlu Engincan Ural hakkında konuştu. Oğlunun hakkındaki tüm gerçekleri açıklayan Hakan Ural oğlunu anlattı.

Posta gazetesinden Canan Danyıldız’a konuşan Hakan Ural, çocukları hakkında bilinmeyenleri anlattı. Ben çocuklarıma herkese ve her şeye saygılı olmalarını öğrettim. Onların tevazu göstermesini istiyorum; çünkü anne babaları meşhur. Hataları olacak hayat bu. Her baba gibi davranıyorum sadece tarzım başka. Sibel’le evliyken de ‘yaramaz olsunlar ama şımarık olmasınlar’ derdim. Engincan birden çok medyatik oldu. Önceleri sustum, yakışıklı hoş bir çocuktur. Engincan’a hep derim eleştiri dünyanın en iyi şeyidir, çünkü insanı geliştirir. Yapılan eleştiri yapıcıysa sorun yok. İnce bir sınır var ama burada, haysiyetiyle oynandığı an olmaz. Engincan gay değil ama olsaydı elbette kabul ederdim. Her türlü onun arkasında olurum. İnsanın çocuğundan vazgeçme şansı yok!

Bu haberi paylaş onlar da okusun
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter5Share on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on VKShare on Tumblr

Arşiv City

 

Türkiye'nin en kolay okunan haber, magazin, müzik, medya sitesi magazincity.com'da en güncel haberleri bulabilirsiniz.

 

Bu habere Facebook hesabınızla üye olmadan yorum yazabilirsiniz

 
 

Bu habere yorum yazabilirsiniz...


Henüz yorum yapılmamış.