Hakan Ural’ın oğlu Engincan Ural gay mi?

09 Şubat 2014
76345678
Hakan Ural' ın oğlu gay mi? Hakan Ural ilk kez oğlu Engincan Ural hakkında konuştu. Oğlunun hakkındaki tüm gerçekleri açıklayan Hakan Ural oğlunu anlattı.
 
 

Hakan Ural’ ın oğlu gay mi? Hakan Ural ilk kez oğlu Engincan Ural hakkında konuştu. Oğlunun hakkındaki tüm gerçekleri açıklayan Hakan Ural oğlunu anlattı.

Posta gazetesinden Canan Danyıldız’a konuşan Hakan Ural, çocukları hakkında bilinmeyenleri anlattı. Ben çocuklarıma herkese ve her şeye saygılı olmalarını öğrettim. Onların tevazu göstermesini istiyorum; çünkü anne babaları meşhur. Hataları olacak hayat bu. Her baba gibi davranıyorum sadece tarzım başka. Sibel’le evliyken de ‘yaramaz olsunlar ama şımarık olmasınlar’ derdim. Engincan birden çok medyatik oldu. Önceleri sustum, yakışıklı hoş bir çocuktur. Engincan’a hep derim eleştiri dünyanın en iyi şeyidir, çünkü insanı geliştirir. Yapılan eleştiri yapıcıysa sorun yok. İnce bir sınır var ama burada, haysiyetiyle oynandığı an olmaz. Engincan gay değil ama olsaydı elbette kabul ederdim. Her türlü onun arkasında olurum. İnsanın çocuğundan vazgeçme şansı yok!

Bu Haberi Paylaş
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter5Share on Google+0Email this to someone

Arşiv City

 

Türkiye'nin en kolay okunan haber, magazin, müzik, medya sitesi magazincity.com'da en güncel haberleri bulabilirsiniz.

Bu habere Facebook hesabınızla üye olmadan yorum yazabilirsiniz

 
YASAL UYARI :Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve videolar, sitemiz kaynak gösterilmek veya ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.  

Yorum Yaz


Henüz yorum yapılmamış.