FÜSUN ÖNAL’dan Yıllar Sonra ‘BİRTANEM, BENİ HATIRLAR MISIN?’

20 Mart 2013
FUSUN ONAL DIGIPAK (357)
Füsun Ünal'ın ilk olarak 1977 yılında yayınlanan "Birtanem, Beni Hatırlar mısın?" adlı plak çalışması ,orjinal analog kayıtları ile yeni bir albüm olarak FONO Müzik etiketi ile tüm müzik marketlerde ve digital platformalarda yerini aldı.
 
 

Toplam 12 şarkı olarak ve tamamı analog kayıtlardan oluşan albümde dönemin en önemli müzisyenlerinden, Norayr Demirci, Süheyl Denizci, Onno Tunç, Cezmi Başeğmez, Cengiz Coşkuner gibi isimlerde bulunuyor.
Melih Kibar ve Çiğdem Talu imzalı şarkılardan oluşan albümde ünlü oyuncu Halit Ergenç’in babası Sait Ergenç’in kendisinin seslendirdiği bir de şiiri bulunmakta.Ünlü Sanatçı Füsun Önal’ın kilometre taşı olarak kabul edilen bu albümün piyasaya çıkış tarihinin sanatçının doğum günü olan 11 Mart’a denk gelmesi sebebiyle de Ünlü Sanatçı mutluluğunu dile getirdi.
Albümdeki Unutulumaz Eserler;
‘Bir Tanem’ , ‘Beni Hatırlar mısın?’ , ‘Bunlarda Geçer’ ‘Anlamıyorum’, ‘Benmi’, ‘Yıldönümü’ , ‘Çocular Gibi’, ‘İnsan İsterse’, ‘Zorla Güzellik Olmaz’ ‘Olsun Aldırma’, ‘Şundan Bundan’, ‘Neden Tuttun Elimi’

FUSUN ONAL DIGIPAK (357)

Bu haberi paylaş onlar da okusun
Share on Facebook2Tweet about this on Twitter3Share on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on VKShare on Tumblr

Arşiv City

 

Türkiye'nin en kolay okunan haber, magazin, müzik, medya sitesi magazincity.com'da en güncel haberleri bulabilirsiniz.

 

Bu habere Facebook hesabınızla üye olmadan yorum yazabilirsiniz

 
 
Anahtar Kelimeler:

Bu habere yorum yazabilirsiniz...


Henüz yorum yapılmamış.