Ebru Çolak’ın oğlu Tayfun’u babası Emrah’a karşı kullanıyor iddiası

30 Haziran 2013
6573576
Emah: 'Kağıt imzalatmadım, bu saçma bir suçlama'
 
 

6573576

Emrah, oğlu Tayfun’un sözleriyle ilgili konuşmazken, annesi Ebru Çolak’ın oğlunu kullanarak maddi çıkar sağlamaya çalıştığı iddiası güçleniyor.

Şarkıcı Emrah Erdoğan; oğlu Tayfun Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı “Babam beni notere götürdü ve bir daha ondan para almamam için kağıt imzalattı” açıklamasıyla ilgili sessizliğini koruyor. Emrah bu konuyla ilgili Twitter’a sadece birkaç cümle yazmakla yetindi: “En sevdiğim özelliğim; böyle saçma suçlamalara cevap verme ihtiyacı duymamam. Bazı kendini gazeteci sananların seviyesi bellidir. Onlarla muhatap olmam imkansız.”

ANNESİNE HAPİS VE PARA CEZASI

Bu arada ünlü şarkıcı, bu haberlerin üzerine avukatını aradı ve ondan bu suçlamalarla ilgili ihtiyati tedbir kararı çıkarmasını söyledi. Sanatçı, bu tedbir kararını yakında bütün gazetelere yollayacak. Öte yandan Erol Evcil ve Hüseyin Kayapalı’nın kara para aklama davasında sanıklar arasında bulunan Tayfun Erdoğan’ın annesi Ebru Çolak ise; altı yıl sekiz ay hapis ve 1 milyon 250 bin lira para cezasına çarptırıldı. Bu karar, Çolak’ın oğlunu kullanarak Erdoğan’dan maddi çıkar sağlamaya çalıştığını akıllara getiriyor.sabah

ŞOK! Emrah ‘Kendini gazeteci sanan kişilerin…’

Bu Haberi Paylaş
Share on Facebook2Tweet about this on Twitter3Share on Google+0Email this to someone

Arşiv City

 
Anahtar Kelimeler: , , , ,

Bu habere Facebook hesabınızla üye olmadan yorum yazın

 
YASAL UYARI :Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve videolar, sitemiz kaynak gösterilmek veya ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.  

Yorum Yaz


Henüz yorum yapılmamış.