Doğal Maddelerle Organik Botoks

27 Ağustos 2013
3563687
Bir buçuk saat içinde hatta bir öğle tatilinde bile kolayca uygulanabilecek bir yöntem olan Organik botoks ile hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen %100 doğal maddelerin cildinize nüfuz etmesi ve cildinizin anında gergin, canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanması sağlanıyor.
 
 

Enes Bio Estetik Center’da uygulanan Organik botoks son dönemde kadınların hem doğal hem de genç kalabilme arzularını yerine getiriyor. Bir buçuk saat içinde hatta bir öğle tatilinde bile kolayca uygulanabilecek bir yöntem olan Organik botoks ile hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen %100 doğal maddelerin cildinize nüfuz etmesi sağlanarak cildiniz anında gergin, canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanıyor. Uygulanan yöntemin hiçbir yan etkisi yok. Ayrıca mimiklerde de donuk ve ifadesiz görüntüye yol açmıyor. İğnesiz bir yöntem olduğu için aynı gün işinize dönebilirsiniz.
Organik botoksta kullanılan doğal maddeler cilde Meso-Myo-Poratation sistemi (Düşük Elektrik Dalgaları) ile nüfuz ettiriliyor ve kasları dondurmak yerine kırışıklıkların açılması sağlanıyor. Bu yöntem, bildiğimiz botoks gibi iğnelerle yapılmıyor, işlem için özel olarak tasarlanmış Meso-Myo-Poratation’ın kullanılması gerekiyor.
Enes Bio Estetik Center’ın uzmanlarından Nesrin Sürer Organik botoks ve normal botoks arasındaki farkı şöyle anlatıyor:
Normal botoks cilde uygulanan maddelerin içeriği nedeni ile kasların dondurulmasına neden oluyor. Kas işlevini kaybettiği için normal görüntüden uzaklaşılmış oluyor. Organik botoks işleminde ise kullanılan maddeler %100 doğal maddelerden oluşuyor. Meso-Myo-Poratation sistemi ile kası dondurmak yerine kasın yol açtığı kırışıklığın açılmasını sağlıyoruz. Günümüzde özellikle oyuncuların tercih ettiği sistem olmasının nedeni ise mimiklere ve doğallığa zarar vermemesidir. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanan Organik Botoks, bir yıl kalıcılığını koruyor.
Enes Bio Estetik Vali Konağı Cad. Akkirman Sok.No. 1 / 2 Akkirman Apt. D10 / 11 Nişantaşı – İstanbul Tel : 0 212 224 77 36 GSM : 0507 750 01 74

Bu Haberi Paylaş
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone

Arşiv City

 

Türkiye'nin en kolay okunan haber, magazin, müzik, medya sitesi magazincity.com'da en güncel haberleri bulabilirsiniz.

 

Bu habere Facebook hesabınızla üye olmadan yorum yazabilirsiniz

 
YASAL UYARI :Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve videolar, sitemiz kaynak gösterilmek veya ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.  

Yorum Yaz


Henüz yorum yapılmamış.