Doğa Bekleriz in ‘Doğa’yla Haydi Bakalım’ı konuşturacak

14 Eylül 2013
694
Ekranlarin sevilen yüzü Cem Ajans'ın başarılı oyuncusu sempatik sunucu Doğa Bekleriz yepyeni bir programla Kanal7 ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 
 

Hafta içi hergün yayınlanacak olan ‘Doğa’yla Haydi Bakalim’ programında Doğa Bekleriz Türkiye’nin dört bir yanını gezerek evlere konuk olup hanimlarla birlikte birbirinden farklı lezzetleri eğlenceli sunumu ile ekranlara taşıyacak.

Şimdiye kadar yapılan yemek ve gezi programlarını birleştirerek hazırlanan bu program şimdiden hanımların büyük ilgisini ve dikkatini çekmeyi başardı.Ekranlara uzun bir ara verdikten sonra yeniden dönmeye hazırlanan ünlü manken,oyuncu ve sunucu Doğa Bekleriz “Ekipçe büyük bir heyecan yaşıyoruz.Yaklaşık bu programa beş aydan beri hazırlanıyoruz.Ortaya o kadar neşeli ve keyifli iş çıkardık ki ekran başındakilerde programı izlerken çok keyif duyacaklar.” diyerek iddialı olduğunu şimdiden gözker önüne serdi.

Bu Haberi Paylaş
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter11Share on Google+0Email this to someone

Arşiv City

 

Bu habere Facebook hesabınızla üye olmadan yorum yazın

 
YASAL UYARI :Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve videolar, sitemiz kaynak gösterilmek veya ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.  

Yorum Yaz


Henüz yorum yapılmamış.