“12 Ay”, 4 Mevsim, 4 Yonca Lodi…

01 Nisan 2014
7356722
“12 AY”I 4 MEVSİMİ YAŞAYARAK KLİPLENDİRDİ
 
 

Türk pop müziğinin güçlü yorumcusu Yonca Lodi, 5. stüdyo albümü “12 Ay”ın ilk video klibinde, albümün isim şarkısı için kamera karşısına geçti.

Yaklaşık 15 yıldır müzik sektöründe özellikle yorumcu kimliği ve sahne performansları ile takip edilen kadın şarkıcılardan Yonca Lodi, üzerinde titizlikle çalıştığı yepyeni albümü “12 Ay” Mart 2014’ün ilk haftası yayımladı.
Toplam 10 şarkıdan oluşan “12 Ay”, 8 yeni şarkının yanı sıra Yonca Lodi’nin geçtiğimiz yıl yayımladığı ve ses getiren iki teklisi “Ton Farkı” ve “Edebiyat”ın da içinde olduğu, müzikalitesi oldukça yüksek, müzikseverlerin arşivlerinde yerini alacak bir albüm.

“12 Ay”, 4 Mevsim, 4 Yonca Lodi…

Yonca Lodi, yeni albümünden ilk video klip şarkısı olarak, sözleri Hakkı Yalçın’a müziği Murat Güneş’e ait “12 Ay”ı seçti. Kemal Başbuğ’un yönetmen koltuğunda oturduğu “12 Ay”ın çekimleri Riva’da bir çiftlik evinde gerçekleşti. Yaklaşık 20 saat süren çekimler boyunca Yonca Lodi, yaz, kış, ilk ve sonbahar konseptlerinde hazırlanan platoda styling danışmanı Esra Başıbüyük’ün hazırladığı stillerde, bir kadının 4 ayrı ruh halini yansıttı. Her defasında “12 Ay”ın mutlu bir aşk şarkısı olduğunu dile getiren Yonca Lodi, şarkının video klibinde umutlu ve mutlu bir kadını oynadı.

TMC etiketiyle Mustafa Karahan yapımcılığında piyasaya çıkan Yonca Lodi’nin yeni albümü “12 Ay”ın ilk videosu tüm kanallarda yayında.


Bu haberi paylaş onlar da okusun
Share on Facebook6Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on VKShare on Tumblr

Arşiv City

 

Türkiye'nin en kolay okunan haber, magazin, müzik, medya sitesi magazincity.com'da en güncel haberleri bulabilirsiniz.

 

Bu habere Facebook hesabınızla üye olmadan yorum yazabilirsiniz

 
 
Anahtar Kelimeler: , , , , ,

Bu habere yorum yazabilirsiniz...


Henüz yorum yapılmamış.